BELONG INTERNATIONAL CO.,LTD
Contact Now
  • 1
Brand Name : BELONG
Model Number : BLMF-188I
Certification : RoHS, REACH, FDA
Place of Origin : CHINA
MOQ : 1000
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 200K~500K/Month
Delivery Time : 6-8weeks
Packaging Details : Standard carton
Contact Now
BLMF-188I-1A4 Product characteristics
Dimension
Vertical (Upwards, downwards) PP 188mm 26mm (Can be customized) M10 600mm (Can be customized) PH (Can be customized)
Key Electrical Parameters
NO 10W 100 Vdc 0.5 A 0~80°C RoHS, REACH, Normally Open &Multiple Standard
50W 200 Vdc 0.7A (Max 110°C) FDA Normally Close&Multiple